Week 15 · 7 t/m 13 april 2025

Koolhydraatarm weekmenu week 15 – 2025

Naar weekmenu
Koolhydraatarm weekmenu week 15 - 2025.

Wat een heerlijk weer was het afgelopen week! De zon scheen volop en dat zorgde direct voor een echt lentegevoel. Perfect weer om lekker naar buiten te gaan én om weer fris en gemotiveerd aan de slag te gaan met een gezonde leefstijl.

Ook deze week helpen we je daar graag bij met een nieuw weekmenu. Voor week 15 (7 t/m 13 april) hebben we weer een gevarieerd en smaakvol menu samengesteld. Zoals altijd maken we slim gebruik van producten die nu in de aanbieding zijn, en dat komt goed uit, want zowel Albert Heijn als Lidl pakken deze week flink uit richting Pasen. Mooie kortingen dus, ideaal om voordelig en gezond te koken.

Nieuw: frisse citroen boterkoek & koude pastabowl
Daarnaast hebben we deze week twee gloednieuwe recepten voor je klaarstaan. De eerste is een citroen boterkoek – lekker fris, perfect voor het voorjaar en natuurlijk helemaal koolhydraatarm. Het tweede recept is een koude pastabowl met veel groente en een romige dressing. Makkelijk om te maken, heerlijk om koud te eten en ideaal voor een warme lentedag. Veel kookplezier en geniet van het lekkere weer.

Hoe werkt ons weekmenu?

Voor iedereen die nieuw is en ons weekmenu bekijkt, leggen we graag kort uit hoe ons menu werkt. Elke week, op zaterdag of zondag, publiceren we een nieuw weekmenu op onze blog. Dit menu is speciaal samengesteld voor de aankomende week en loopt van maandag tot en met zondag.

De reden dat we wekelijks een nieuw menu delen, is om het zo relevant mogelijk te maken. We stellen ons menu namelijk samen op basis van de wekelijkse aanbiedingen bij grote supermarkten. Zo eet je met het seizoen mee én bespaar je geld op je boodschappen. Ons weekmenu voldoet altijd aan de volgende richtlijnen:

  • Maximaal 40 gram koolhydraten per dag
  • Een maaltijd bevat altijd een bron van gezonde vetten (gelijk aan 2 eetlepels)
  • Een maaltijd bevat minimaal 20 gram eiwitten
  • Bevat ca. 1500 tot 1700 kcal
  • Per dag minimaal 300 gram groente, maar het liefst meer
  • Zo min mogelijk tussendoortjes. Kies gezonde opties, zoals handje noten, snoepgroente met roomkaasdip, of onze Lowcarbchef keto koekjes

Ons doel met het weekmenu is om jou te inspireren en te laten zien hoe je eenvoudig koolhydraatarm kunt eten. Je kunt, indien gewenst, zelf de calorieën en andere voedingswaarden bijhouden, zodat je het menu kunt aanpassen aan jouw persoonlijke koolhydraten- en caloriebehoefte. Wil je meer weten over koolhydraatarm eten? Lees dan onze blogs over het koolhydraatarm dieet en het keto dieet.

Weekmenu (7 april t/m 13 april)

Maandag

7 apr
Ontbijt
150 g Griekse yoghurt (10% vet) met keto granola en aardbeien of frambozen 346 kcal · 11,9 g koolhydraten
Lunch
Salade met kip en pesto 25 min · 10,3 g koolhydraten
Diner
Kip kerrie of gyros bowl 35 min · 14,2 g koolhydraten
Totaal 1.573 kcal · 36,4 g koolhydraten

Dinsdag

8 apr
Ontbijt
Smoothie bowl met rood fruit 5 min · 18,3 g koolhydraten
Lunch
Gevulde paprikabroodjes 10 min · 8,3 g koolhydraten
Totaal 1.624 kcal · 42,4 g koolhydraten

Woensdag

9 apr
Ontbijt
150 g Griekse yoghurt (10% vet) met keto granola en aardbeien of frambozen 346 kcal · 11,9 g koolhydraten
Lunch
Surinaamse eiersalade op 1 of 2 sneetjes keto, cottage cheese of notenbrood 15 min · 3,1 g koolhydraten
Diner
Cajun kip pasta bowl 35 min · 14,4 g koolhydraten Nieuw
Totaal 1.221 kcal · 29,4 g koolhydraten

Donderdag

10 apr
Ontbijt
2 zacht gekookte eieren op 1 of 2 sneetjes keto, cottage cheese of notenbrood 1 uur 10 min · 2,9 g koolhydraten
Lunch
Low carb wraps met tonijnsalade 15 min · 5,3 g koolhydraten
Diner
Griekse traybake met feta (vervang evt. koolraap door pompoen) 1 uur 30 min · 16 g koolhydraten
Totaal 1.286 kcal · 24,2 g koolhydraten

Vrijdag

11 apr
Ontbijt
Chocolade chiapudding 4 uur · 4,3 g koolhydraten
Lunch
3 cottage cheese pannenkoekjes (ook koud lekker) 20 min · 3 g koolhydraten
Diner
Koolhydraatarme pizza 1 uur 20 min · 23 g koolhydraten
Totaal 1.474 kcal · 30,3 g koolhydraten

Zaterdag

12 apr
Ontbijt
Boerenomelet of ontbijtquiche met spinazie 25 min · 11,1 g koolhydraten
Lunch
Tosti met ham en kaas gemaakt van keto brood of low carb wit
Diner
Mexicaans stoofvlees met keto wraps 3 uur 20 min · 2,3 g koolhydraten
Totaal Totaal volgt

Zondag

13 apr
Ontbijt
Cottage cheese ontbijt met fruit en granola 10 min · 13,3 g koolhydraten
Lunch
Salade met aardbeien en geitenkaas (ook lekker zonder asperges) 15 min · 5,8 g koolhydraten
Diner
Witlof met zalm of witlofsoep met koolhydraatarm broodje 40 min · 14,1 g koolhydraten
Totaal 1.366 kcal · 33,2 g koolhydraten
Smulrecept van de week

Koolhydraatarme citroen boterkoek

0,8 g koolhydraten per portie Bekijk recept →

Smulrecept van de week: koolhydraatarme citroen boterkoek

Boodschappen

Om de prijs zo laag mogelijk te houden, kijken wij elke week bij het maken van het menu naar de aanbiedingen van de Albert Heijn en Lidl. Door slim boodschappen te doen bespaar je al snel heel wat geld. Zo zijn groente en fruit uit het seizoen vaak goedkoper en in de aanbieding.

Lowcarbcenter

Producten uit dit weekmenu

Alles wat je deze week nodig hebt en niet in de supermarkt vindt.
Alles bestellen · € 16,67 Alle 3 producten in één keer in je winkelmand bij Lowcarbcenter

Weekdeals bij Lowcarbcenter (t/m 13 april)

40% Korting op Cereal.

Naast onze receptensite hebben we ook een eigen webshop: Lowcarbcenter, met een uitgebreid assortiment aan koolhydraatarme producten. Elke week hebben we een nieuwe kortingsactie op een merk of productcategorie! Deze week hebben we weer een lekkere actie voor je klaarstaan: je krijgt 40% korting op het hele Céréal-assortiment! Dat betekent extra voordelig genieten van koolhydraatbeperkte snacks zoals speculaasjes, koekjes, wafels en snoepjes. Bekijk alle aanbiedingen hier.

Aanbiedingen week 15 Albert Heijn.

Aanbiedingen Week 15 Lidl.

Basisproducten voor een koolhydraatarme levensstijl

In ons weekmenu gebruiken we voor o.a. de ontbijtjes vaak speciale koolhydraatarme producten die je niet overal kunt kopen. Hieronder een overzicht van de speciale producten die we het meest gebruiken in onze recepten:

Deze producten kun je kopen in onze webwinkel (Lowcarbcenter), zo weet je zeker dat je de juiste producten in huis haalt en steun je ons om deze weekmenu’s te blijven maken!

Nooit meer nadenken over je koolhydraatarm ontbijt!

Probeer onze populaire Keto Granola: Lowcarbchef Keto Granola! Met een verbeterd recept: extra krokant, een heerlijke vleugje vanille en kaneel, én meer noten & pitten. Een ideale verrijker van je ontbijt met Griekse yoghurt en vers fruit✅ Voor 14:00 besteld, morgen in huis! 🚚!

Lowcarbchef keto granola.
Bekijk en bestel de granola hier.

Koolhydraatarm weekmenu week 15 - 2025.